ТОП 9 КНИГ, ДЛЯ ТИХ, ХТО ВИВЧАЄ АНГЛІЙСЬКУ.

Якщо ви читаєте цю статтю, значить ви точно вивчаєте англійську або ви мрієте її нарешті вивчити ❤️

За роки моєї практики, можу сказати, що без цих книжок, ви ще довго будете стояти на одному місці😉

Це мої улюблені книги для вивчення англійської ⬇️

▪️“Oxford Picture Dictionary” – хто на початковому рівні і запам’ятовування слів для вас складне завдання, спробуйте цю книгу, там такі малюнки, що вам буде цікаво і легше запам’ятаєте.

▪️“English Collocations in Use Advanced” – для тих, кому цікаві різноманітні вирази, ідіоми, фразочки для впевненого говоріння.

▪️“Oxford Word skills Intermediate” – можна самому проходити цю книгу, одна сторінка нових слів, на іншій сторінці практика вправ, дуже зручно!

▪️“Grammar for CAE and CPE”- граматика для найвищих рівнів або Advanced Grammar in Use, дуже її люблю, якщо ви маєте впевнений рівень, вам знадобиться ця книга, щоб час від часу тримати себе в тонусі.

▪️“Vocabulary for CPE” – прокачати свої слова до рівні СРЕ запросто, цікаві слова, вирази і багато практики.

▪️”Business Vocabulary in use” – ділова англійська, хто планує пов’язати свою роботу з різними зустрічами, «колами» і таке інше. Цікаві вправи на покращення вашого словникового запасу.

▪️”Essential Grammar in use” – для початківців, хто починає вивчати мову і, щоб зрозуміти де, що вживати- вам потрібна ця книга! Тут вся граматика спочатку, все розкладено «по-полочках».

▪️”Keynote elem” – люблю цю книгу для початкових рівнів, адже навіть будучи на початковому рівні, ви можете дивитись відео і виконувати вправи до них та вчити нові слова, і так, це справді можливо на цьому рівні!

▪️”Grammar in practice” – для початківців, хто сам займається, там дуже багато тестів і можна себе перевіряти, після кожної теми:)

До речі, хочу зробити моїм читачам цього блогу маленький подарунок❤️ зможу скинути будь-яку книгу, яку ви захочете з цього переліку ♥️ ваше завдання написати нам на пошту нашої школи «Хочу книгу і вказати, яку саме» і очікувати на подарунок 🤩