Різниця між словами, які часто можна сплутати CV or Resume🙈???

Різниця полягає в обсязі, цілі та способі викладу інформації в цих двох документах. Резюме менше за обсягом, зазвичай близько двох сторінок, а CV (в перек. з латин. — це життєвий шлях) детальний опис навичок, досвіду роботи і досягнень. Тут повинні бути вказані всі спеціальності, які ви отримали, курси, посади і обов’язки. Тому, CV може досягати декількох сторінок.

Тепер мої кроки, як я склала своє резюме 🌸 (ці кроки теж були включені в моє СV) ⬇️

🌷чорновий варіант (все, що було на думці – випишіть на листочку або в нотатки) пам’ятайте не пишіть біографію про себе😅 НЕ більше 2 сторінок А4.

🌷1-тй розділ Personal Statement, цікавий розділ, хто знає англійську і складний для тих, хто не знає, тут потрібно писати чіткими, лаконічними реченнями та викласти текст про себе. Хоча, це буває складно зробити навіть тим, хто знає мову🙁 щоб написати супер-класно цей абзац, запишіть на чернетці відповіді на ці питання:
1. хто ви?
2. Чого прагнете?
3. Який ваш попередній досвід?

🌷Education & Work Experience – (!Памятайте!) _ Ви маєте вказати, де працювали раніше у хронологічному порядку навпаки. Тобто, зверху буде знаходитися ваша теперішня робота (або остання), а знизу – перша ваша робота. В розділі навчання має бути інформація про те, де ви навчалися, яку спеціальність отримали.

🌷Створюйте резюме під вакансію на яку ви претендуєте, тобто якщо ви колись працювали барменом, а зараз подаєтесь на посаду маркетолога в велику компанію, то це не тооо 🤪писати про це в резюме не потрібно.

🌷Contacts – обов’язково вказуйте діючу пошту, додавайте лінки на Facebook та LinkedIn, це круто, коли ви маєте акуратні та «доглянені» профілі.

🌷 Personal Details – Пишіть свої хоббі, інтереси та навички. Пам’ятайте, найкраще працює ЩИРІСТЬ ТА ПРАВДА, якщо ви невпевнений юзер Excel, тоді краще написати правду, це швидко можна перевірити 😅 повірте на слово, був у мене смішний випадок на одній співбесіді 😂

Кого цікавить консльтація по вашому резюме, звертайтесь в 💌зробимо з вашого резюме, те, що треба компанії😱
Бажаю вам продуктивного тижня та сил, щоб створити своє неймовірне резюме♥️