КОЛИ НАЙКРАЩЕ ПОЧАТИ ВИВЧАТИ МОВУ? 

ЗАРАЗ 🙈Найкращий етап в житті почати щось робити, тепер. Ніколи не відкладайте 🥰

Хоча, відверто кажучи, є один секретик, коли її найкраще вивчати😱⬇️

Не важливо чи плануєте вчитись в мовній школі, на курсах, чи індивідуально з викладачем, пам’ятайте, що найкраще вчити мови в не сезон:) . .

Тут трохи інша ситуація ніж, наприклад, з фруктами чи овочами. Тому що, коли зима, то не сезонні фрукти, наприклад, полуниця будуть дорожчі, ніж коли сезон, і та сама полуниця обійдеться вам за копійки! 

Так от з викладанням ситуація така: найбільш насичені сезони навчання, коли дуже багато людей приходить це – вересень-жовтень, типу всі люди нарешті одумуються і йдуть вчитись😅🥰 або це є січень-лютий, початок нового року, кожен собі загадав бажання, що нарешті в цьому році, я буду знати англійську, і це прекрасно, якщо ви вчились в ці місяці, немає нічого поганого. 

АЛЕ, ціни переважно підвищуються в такі сезони, бо є попит💗.
От наприклад грудень класний місяць для навчання або мої улюблені літні місяці! Особливо липень! Бо у всіх відпустки, ціна дешевше, у вас більше часу, немає такого напливу людей, ну і найбільший ➕ це те, що у викладача більше часу, таким чином більше уваги приділяється вам🤩 .

До речі, щодо часу, так його у студентів ніколи нема, але на мою думку, потрібно використовувати всі можливості, кожну вільну хвилину, також використовуйте моб.додатки🎈.