ТРЕНДИ ОСЕНІ.

Знаєте зараз школи, викладачі точно знають, що саме зараз у всіх з‘являється більше студентів, бо саме зараз всі хочуть вчитись, але за минулі 3 дня, я поговорила більше ніж з 32 новими студентами і хочу вам сказати таку річ:

З появою нового сезону, кожен з нас бачить нові тренди в моді, в техніці, в науці, і мені дуже імпонує те, що з появою осіннього сезону все більше і більше набирає обертів тренд «Знати Англійську»

Як не як, що не кажіть, а це тренд, для багатьох людей це стало модно вчити мову, і це вроді як милує око, але і водночас не дуже…

Чому не дуже? Бо тренд трендом, а результат ніякий, зараз все більше дзвінків на навчання, ще більше бажаючих, і це круто, але мені насправді сумно за людей, які вивчають мову енну кількість років, наприклад 2/3/4/5/10 років, але говорити мовою не можуть

Мова, не тільки англійська, створена, щоб нею РОЗМОВЛЯЛИ, для порозуміння з іншими людьми, не для того, щоб вчити, що таке Present Perfect, але не могти цей час включити в мовлення!

Мова створена, щоб ви отримували первинну інформацію без перекладу, насолоджувались акцентами, надихались новими людьми, навіть тут в інстаграмі чи в ютубі.

Але мова ніяк не має бути сухим навчанням, де все нудно, вроді зрозуміло, але абсолютно не дієво!

Мені щиро шкода всіх тих людей, хто мав такий гіркий досвід вивчення мови, точніше заучування теорії. (В мене він теж був), це негайно потрібно виправляти, біжіть від таких шкіл та вчителів, це ваші кошти та час! Навчання по книжці, від юніта до юніта, виконання старих граматичних вправ, це навіть вже не назвеш олд скульними методами. Це просто згаяний Час, якого і так на все не вистачає!

Або якщо бажаєте щось змінити у вивченні мови, радо чекаємо вас в нашій школі, покажемо на пробному занятті як може бути.