ВІЗА В АМЕРИКУ 

В 2017 році я була в США, це було незабутнє літо 😍 в якому я остаточно вирішила, що їду знову в Америку😛

Проте життя підготувало мені інший поворот подій, відмова у візі🤬….

Я поїхала перший раз в Америку по програмі Work&Travel і була дуже задоволена, було багато різних можливостей + виграла грант бути послом від України у Вашингтоні, де студенти представляли свою країну і ми обговорювали чому іноземцям важко дається англійська + розмова про культури🥰, мені як майб.викладачу така тема була дуже цікава та цінна 🤩

Так от, чому ж була відмова у візі?
Все дуже просто, тому що я подавалась в той самий штат, те саме місто, та сама робота 😖🤨 ще й придумала на всяк випадок історію, що я там привикла і там дуже привітні люди 😳🤯 ну розумієте, «пахне жареним»😅. .

І мене питали в посольстві чому туди само, чому та сама робота, у відповідь я сказала, мені сподобалась робота і люди там 😅 і мені відповіли: «ви не переконали нас, що зможете повернутись назад в Україну, а отже ви потенційний еммігрант» 🤦🏻‍♀️.

В кожного хто їхав зі мною, друзів та знайомих були якісь казуси з візою в 2018 🙈. .

Наприклад, в одного хлопця запитали, що він їсть на сніданок і він відповів сендвіч, а потім кажуть: «а, що ви любите пити зранку?» він каже: «чай», питають його: «чому?», на що він відповідає «ну бо люблю чай, він корисний» , і після цього отримав відказ у візі, бо йому пояснили, що вам не місце в Америці, якщо ви не любите кави 🤯🤯🤯 .

Немає зла, щоб вийшло на добро (якось так вроді кажуть😅) Після цієї ситуації зрозуміла одну річ, що незалежно, що ми собі плануємо в житті, у Бога на нас свої плани 😉😘 .

P.S. хоча я десь підсвідомо впевнена, що ще буду в Америці, і знаю навіть точно де і що ще потрібно відвідати🙈 .

♥️Важливо прийняти ситуацію, яка б вона не була і рухатись далі, згідні?